Upravit stránku

.
MATRACE S TAŠKOVOU PRUŽINOU A S MĚKČÍA TVRDŠÍ STRANOU S POUŽITÍM PAMĚŤOVÉ PĚNY

Dokonalá bodová elasticita paměťové
pěny MIND FOAM® v kombinaci s taštičkovými pružinami je garancí komfortu a dokonalé podpory těla ve správné anatomické poloze.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE SOPRANO
Vrstva vysoce kvalitní paměťové pěny MIND FOAM® dokonale reaguje na teplotu vašeho těla, což eliminuje vznik bodů s vysokým protitlakem. Výsledkem je lepší prokrvení a klidnější spánek bez neustálých změn polohy těla. Dokonalé tvarování matrace poskytuje vašemu krku, zádům, ramenům a nohám ideální oporu. Vaše tělo se tak během spánku nachází ve správné anatomické poloze.

Paměťová pěna MIND FOAM®, která je použita pro vrchní část matrace, byla vyvinuta s cílem dát dokonalou oporu lidskému tělu při poloze vleže. Jejím základem je viscoelastická pěna doplněna o unikátní schopnost bodové elasticity při minimálním protitlaku. Výsledkem je dokonalý pocit uvolnění a zrychlená regenerace organismu během spánku. Samotné jádro matrace, které tvoří taštičková pružina, zajišťuje maximální komfort a ještě dokonalejší
podporu těla s přihlédnutím na bodovou zátěž.

Matrace SOPRANO má tvrdší a měkčí stranu, což je dáno různým
poměrem paměťové pěny MIND FOAM® a značkové pěny CELLFLEX, jakož i chráničem pružin. Vyrábí se ve dvou výškách 25 a 30 cm.

POTAH MATRACE SOPRANO
Vlákno TENCEL tvořící základ tkaniny skvěle kontroluje klima a odvádí vlhkost. Unikátní látka je tvořena strukturou velmi jemných ze dřeva získaných vláken, které vytvářejí v lůžku suché a příjemné mikroklima pro zdravé spaní.

TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FIL
Duté rouno je upraveno silikonovaním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost vlákna 300 gramů na m2 tak umocňuje celkový komfort matrace.

SPODNÍ TKANINA ELASTAN
Vysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je neodmyslitelná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění.

Výška25 cm nebo 30 cm
Nosnost matrace130 kg
TuhostH2 / H4
Záruka5 let

 


Nahoru