Upravit stránku
 • Polštáře

  Výběr správného polštáře má vliv na polohu těla během noci a ovlivňuje tak celkovou kvalitu vašeho spánku. TEMPUR ®  nabízí řadu polštářů pro nejrůznější potřeby a oblíbené spací polohy. Všechny poskytují jedinečné pohodlí a podporu materiálu TEMPUR ® ,  ale v každém z nich je využívána jiná technologie a jiné vlastnosti tak, aby přesně odpovídaly vašim potřebám. 

  Klasický komfort

  Klasické polštáře jsou pro ty, kteří mají rádi tvar a dojem klasického polštáře. Nabízíme je v různých velikostech tak, aby vyhovovaly vašemu tělu a preferencím. Povrch polštáře může ladit k vaší matraci TEMPUR ®  nebo může mít speciální charakteristiky jako například pratelný materiál TEMPUR ® Washable.

  Tempur Tradional

  Tempur Comfort Cloud

  Tempur Comfort Original

  TEMPUR Easy Clean

  Ergonomické polštáře

  Ergonomické polštáře jsou speciálně tvarované pro všechny, kdo mají oblíbenou polohu ve spánku. Všechny obsahují materiál TEMPUR ® , který se přizpůsobí tvaru vašeho těla, a poskytnou vaší hlavě i krku potřebnou oporu. Pro každou polohu najdete polštář, který se pro ni hodí nejvíce.


  Anatomické polštáře FERRETI byly vyvinuty společně s fyzioterapeuty. Cílem bylo vyvinout anatomický polštář pevné konstrukce (jádro), které pomáhá stabilizovat postavení hlavy vůči páteři, udržuje ji ve správné poloze a zajišťuje přesné formování tvaru. Výsledkem jsou anatomické polštáře poskytující dokonalou oporu a uvolnění Vašemu zátylku a ramenním svalům. Při bolestech hlavy, krční páteře nebo ramenních kloubů doporučujeme konzultovat vhodný typ ergonomického polštáře, protože při výběru tohoto polštáře je důležité postupovat podle individuálních odlišností každého člověka.

 • Přikrývky


Nahoru