Upravit stránku

Doménou obývací stěny Bellano-F je chytrý designový koncept, který kombinuje prvotřídní dřevěné dýhy a kvalitní laky se skleněnými a kovovými prvky. Tato stěna zaujme svým elegantním minimalistickým designem a je vhodná spíše do konzervativnějšího interiéru. Bellano-F nabízí inovativní řešení pro umístění moderních multimediálních zařízení a chytře rozvržené odkládací plochy. Výrazným prvkem této nábytkové sestavy je sektorová knihovna v několika variantách, která poslouží nejen pro uložení knih, ale lze ji využít i pro vystavení uměleckých předmětů. Designové předměty můžete rovněž umístit do osvětlených skleněných sektorů ve vybraných komodách, čímž ještě více umocníte eleganci a styl vašeho interiéru.

Tělo a přední část korpusu jsou vyvedeny v přírodním dubu. Akcenty, které zahrnují TV stolek a všechny úhlové desky, mohou být vybrány v jedné ze tří uvedených barev nebo v provedení s rezavým či betonovým vzhledem.

Flexibilní řešení pro malé i velké prostory

Model Bellano-F je díky své vysoké variabilitě ideálním řešením do prostorných místností. Kombinací různých prvků, jako jsou příborníky, komody, jídelní stoly s židlemi a konferenční stolky, vytvoříte dokonale sladěný interiér v jednotném stylu. Nábytek Gwinner kromě luxusního zpracování nabízí i řadu funkčních prvků, jako je LED osvětlení, praktické úložné prostory či jídelní stoly s rozkládacím mechanismem.

Klíčové vlastnosti

Precizní zpracování
Vysoce kvalitní laky bez rozpouštědel
Důmyslné řešení pro umístění multimediálních zařízení
Moderní LED osvětlení
Klipové dveřní závěsy s funkí měkkého zavírání
Zásuvky Quadro s měkkým zavíráním
Kvalitní kovové úchyty


Detaily


Povrchy - dřeva a laky

 • Balkeneiche natur
  Balkeneiche natur
 • Betonoptik
  Betonoptik
 • Lack anthrazit
  Lack anthrazit
 • Lack fango
  Lack fango
 • Lack weiss
  Lack weiss
 • Marmoroptik nero
  Marmoroptik nero
 • Rostoptik
  Rostoptik

Nahoru